Başlangıç > Bilinmeyen > Piramitler Uzaya Enerji Işınları mı Gönderiyor?

Piramitler Uzaya Enerji Işınları mı Gönderiyor?

DÜNYANIN PİRAMİTLERİ GİZEMLİ UZAY BULUTUNA ENERJİ IŞINLARI GÖNDERİYOR

NASA güneş sistemini sarmalayan garip foton bulutunu saklamasına rağmen, bu dünyaya bazı bilim adamları tarafından sızdırıldı.
Ve şimdi, kaygı verici bulut yaklaşırken, güneşi ve gezegenleri ölçülebilir şekillerde etkiliyor.
Şaşırtıcı bir şekilde tuhaf enerji uzayımızı istila ederken, dünyanın bazı en ünlü piramitleri yoğun enerji üretiyor.

Gökyüzüne doğru, yabancı foton bulutuna doğru yükselen birçok inanılmaz görülebilir güç ışınları olayları iyi dökümante edildi. Aynı zamanda tüm dünyadaki insanlar korkutucu sesler – gürültüler duymaya ve kaydetmeye başladılar, sanki Dünyanın kendisi inliyor ve ağlıyor.
Tüm bu fenomenler – buna çalkantılı güneşin daha önce hiç görülmemiş devasa elektriklenmesinin ölçümleri de dahil – foton bulutuna merkezlenmiş görünüyor. Kadim piramitler yüzyıllar, binyıllar süren uykudan uyanıyor

Maya piramidi gürlerken turistler çığlık atıyor, diğerleri kameralarıyla videolar çekiyor. Ama arkasından deprem olmuyor, bunun yerine parlak ışık demetleri gökyüzüne, uzaya doğru atış yapıyor. Ama uzaya inanılmaz bir enerji sütunu gönderen Maya Kukulkan piramidi, bunu yapan en son piramit idi.

Bosna Piramidi

2009 ve 2010’da Bosna güneş piramidi uzaya doğru kurşunkalem kalınlığında saf enerji ışını ışınladı. Son zamanlarda Çin hükümeti Xianyang piramidini aktivite işaretleri için yakından incelemeye başladı. Geçen yıl bir bilimadamı ekibi piramidi araştırdı ve onun dünya dışı orijinleri olabileceğine inanıyorlar.

Bu inanılmaz olayı vorteks patlaması izledi – buna tanık olundu ve filme çekildi – Meksika, Teotihuacan’daki ünlü Aztek Ay Piramidinin zirvesinden atış yaptı. Yoğun gücü olan enerji ışınları, vorteksler, kasırgalar… bu ne anlama geliyor? Enerji nereye yönleniyor ve neden? Yüzyılların geçişini sessizce işaret eden bu sessiz taş gözcülerin gizemli gücünü aktive eden neydi?

Aztek Ay Piramidi

Onları hayata getiren şey belki piramitlerin eylemlerinden çok daha inanılmaz olan bir şeydir: şu anda güneş sistemini sarmalayan galaktik boşluktan gelen bilinmeyen kuvvetin gelişi.

Foton Kuşağı

NASA ve Avrupa Uzay Ajansı iki yıldır dünyayı 2012 – 2013 sırasında ortaya çıkabilecek yaklaşan felaketler hakkında uyarmakta. Şimdi seçkin astrofizikçi Alexey Demetriev, gerçekleşmekte olan şeyin daha kötü – NASA ve Avrupa Uzay Ajansının uyarılarından çok daha kötü – olduğunu iddia ediyor. Tüm güneş sistemimiz yoğun, potansiyel olarak ölümcül, yıldızlararası enerji bulutuna girdi.

Piramitler bilinmeyen, yabancı buluta tepki veriyor

Dr. Demetriev hem Voyager 1 hem de Voyager 2 roketlerinin tüm güneş sisteminin risk altında olduğunu bildirdiğini ortaya çıkardı. George Mason Üniversitesinden NASA Heliofizik misafir araştırmacı Merav Opher bu yıldızlararası enerji bulutunun istikrarsız ve çalkantılı olduğunu iddia ediyor.

Rus bilimadamı bu fotonik enerji bulutunun gezegenlerin ve özellikle güneşimizin atmosferlerini uyardığını ileri sürüyor. Bu yıldızlararası enerji bulutu güneşimizi uyarmaya ve onunla etkileşmeye devam ederken, güneşin daha aktif olmasına neden oluyor, bu da daha büyük faaliyet ve istikrarsızlık ile sonuçlanıyor.
Manyetik akış, güneş manyetosferi ve Yerküre’nin jeomanyetik alanları ile etkileşim çekirdek mutasyonlara, anormal alan vortekslerine ve süper fırtınalar, çılgın iklim salınımları ve – hepsinin en şaşırtıcısı – tüm gezegende duyulan atmosferik ve yeraltı armoniklere neden olabilir.
Piramitler – gezegenin manyetik kuvvet alanından yararlanmak için tasarlanmış yerküre enerjisi ve ileri kapasitörlerin doğal rezervuarları – savunmasız gezegen sistemimizi yutan sürüklenen uzay bulutuna saf enerji salıveriyor ve püskürtüyor.

Tahmin edilmiş armonikler 2011’in baharından beri duyuluyor, kaydediliyor ve tartışılıyor.

Son zamanlarda, Youtube’ta tüm dünyadaki ülkelerden gönderilen bazı kayıtlar ortaya çıktı, bunlar insanları şaşırtıyor, bazen da korkutuyor, seslerin ne olduğunu bilmek istiyorlar. Bunların bazıları sahte olsa da, diğerleri yeraltı ve atmosferik armoniklerin hakiki kayıtlarıdır.
Garip yerküre armonikleri ile ilgili Geochange Dergisine verdiği son röportajında seçkin bilim adamı Profesör Dr. Elchin Khalilov şu analizi verdi:

“Bu seslerin olası nedeni Yerkürenin çekirdeğinde yatıyor olabilir. Gerçek şu ki, Yerkürenin kuzey manyetik kutbunun sürüklenmesinin hızlanması 1998 ve 2003 arasında beş kattan fazla arttı ve bu günkü aynı seviyede Dünyanın çekirdeğindeki enerji süreçlerinin yoğunlaşmasını gösteriyor, çünkü bu Yerkürenin jeomanyetik alanını oluşturan iç ve dış çekirdekteki süreçlerdir. ”

“Bu arada daha önce bildirdiğimiz gibi, 15 Kasım 2011’de Yerkürenin yerçekimi alanının üç boyutlu varyasyonlarını kaydeden tüm ATROPATENA jeofizik istasyonlarında neredeyse aynı anda güçlü bir yerçekimsel impals kaydedildi. İstasyonlar İstanbul, Kiev, Bakü, İslamabad ve Yogyakarta’da yayıldı, ki İstanbul ve Yogyakarta arasındaki mesafe 10,000 km . Bu tür bir fenomen sadece eğer bu yayılımın kaynağı Yerkürenin çekirdek seviyesinde ise mümkündür. Bu yılın sonunda Yerkürenin çekirdeğinden bu muazzam enerji salıverilmesi, Yerkürenin içsel enerjisinin yeni aktif bir aşamaya geçişini gösteren bir tür başlama sinyaliydi” [Geochange Dergisi]
Ve profesörün teorileştirdiği gibi armonikler Yerkürenin çekirdeğinden yayılıyor. Benzer sesler bazen büyük depremlerden önce işitiliyor.
Ancak bu kez, sesler çok büyük depremleri haber vermiyor, bükülen manyetik alan ve dönen Yerküre çekirdeğinin titreşim değişimleri tarafından üretiliyor. Her şey Samanyolu Galaksisinin bizim bulunduğumuz bölgesini istila eden muazzam fotonik bulutun gelişine tepki veriyor.

Ne beklemeli

Demetriev en kötüsüne hazırlanma uyarısı yapıyor. “On yıl sonra değil, birkaç yıl içinde”

(Çeviri:Saffet Güler)

Reklamlar
Kategoriler:Bilinmeyen
 1. mert
  23 Mayıs 2012, 18:26

  1 saattir aratıyorum youtube da piramitlere ait bir çığlığa raslamadım. varsa link verebilir misiniz?

 2. ali
  11 Temmuz 2012, 18:10

  mert :1 saattir aratıyorum youtube da piramitlere ait bir çığlığa raslamadım. varsa link verebilir misiniz?

  evet lülfen..
  bende bişey bulamadım

 3. 14 Temmuz 2012, 05:01

  Öncelikle Piramitler (Önemli)
  Keops Piramidi (145,75 metre)
  Mikerinos Piramidi(66,5 metre)
  Kefren Piramidi (143,56 metre)
  Sakkara Piramidi (63,17 metre)
  Maldum Snefru Piramidi (93,26 m)
  Dahahur Bent Piramidi (104,85 m)
  Dahahur Snefru P. (103,95 metre)
  Sakkara Pepi II P. (52,555 metre)
  Uxmal Tapınağı (Meksika)
  Teotehuacan (Meksika)
  Tiahuanaco (Bolivya)
  Dohan Tapınağı (Çin Halk Cumhuriyeti)
  Piramit Nedir?
  Tabanı kare şeklinde olup köşelerin tepede tek bir noktada birleşmesiyle oluşan geometrik şekildir. Dört eşit büyüklükte üçgen yüzeye sahip olan piramitler, inşa edildiklerinde mühendislik açısından son derece sağlam bir yapı sergilemektedirler.
  Piramitlerin iramitlerin Tarihçesi
  Piramitlerin firavunun mumyası ile onun değerli hazinelerini ve dönemin eşsiz sanat eserlerini saklamak amacıyla yapıldığı düşünülmektedir. Fakat bugüne kadar hiçbirisinin içerisinde herhangi bir mumyaya veya hazineye rastlanmamıştır. Dünyanın ilk inşa edilen piramidi Sakkara’da olup yapımı M.Ö 2620 yılında tamamlanmıştır. İlk örnekleri basamaklı yapıda olan piramitlerin birçoğu tamamlanamamış veya yapım aşamasında yıkılmıştır. Bunun ilk örneği M.Ö 2570 yılında yapımına başlanan Meidum piramidi olup, sekizinci basamak yapılmak istenirken yıkılmıştır…

 4. Ohmslaw
  24 Temmuz 2012, 22:20

  Youtube Arrivals “gelenler” yaz primaitlerin hakkında geniş bilgi bulabilirsiniz.!

 5. niyazixs
  26 Temmuz 2012, 12:40


  Firavunun Sırları Altın Mumyalar.
  Piramitleri Uzaylılarmı Yaptı Anlatıyor..

 6. 21 Şubat 2013, 13:15

  iyimiş

 7. emir
  02 Ekim 2013, 22:17

  bu gerçek mi? dehşetle okudum yazınızı…

 8. Erman Sungur
  09 Mart 2014, 16:56

  Türkler Dunya dışından gelen bir kavim bunu isteyene basıt ama acıklayıcı bır şekilde anlatabilirim isteyen arastırabilir bunuda GÖKKURT efsanesını Mu Efsanesını ve Dogan Kabilesinin Gökkurt efsanesınden yola cıkarark inceleyebilir.Aztekler Myalar Turk Soyundan dillerinde bir suru Turkce sözcük kelime var ayrıca yasam karakteristık özellikleride aynı turkıyedeki Turk külturuyyle değil Tuva Turklerıyle karsılastırın Turklerın yaptıkları Piramıtler hala saklanıyor ıcerısındeki teknolojının dunya teknolojısınden ılerı oldugu soylenıyor ve mumya lama teknolojısı Tum antık mumyalama özelliklerinmden daha gelişmiş Mısır piramitlerinden cok daha eski piramitler arastırın bu Konu MU-AGARTHA-GÖKKURT a kadar gıder öyleki Gamalı hac Turklerden )Sümerlerden cıkma ) bence Turk piramtlerı arastırılmalı cunki suana kadar en ıyı içi eserleri korunmus iramtler

 9. S.C.T
  31 Aralık 2014, 04:02

  sondan 6. arkadaş doğru söylüyor arrivals yani gelenler videosunda herşey açık ve net müslümanların bilinçlenmesi için masonluk ve piramitlerin yapılış sebeplerini anlamak için ve bu amaçları yok edebilmek için bilgilenmek gerekli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. 21 Şubat 2017, 16:06

  Reblogged this on tabletkitabesi.

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: