Başlangıç > Bilinmeyen, Tarih > Naziler, Amerika ve Irak Üçgeni

Naziler, Amerika ve Irak Üçgeni

https://i2.wp.com/freedomvideo.org/wp-content/uploads/2010/05/nazi-ufo.jpg

 

2. Dünya Savaşı’nı hava üstünlüğü ile kazanan Amerika Birleşik Devletleri,  Almanya’yı teslim aldığında inanılmaz bilgi, belge ve silahlar ile karşılaştı. Bunların dışında en önemlisi ise Nazileri, aynı zamanda Adolf Hitler’i iktidara taşıyan gizli örgütlerin, Dünyadışı varlıklarla temasa geçtikleri ve onlardan elde ettikleri bilgilerle Uçandaire’ler, füzeler hatta atom bombası yaptıklarını da öğrendiler. Ne varki batıda Fransa, doğuda da Sovyet cephesinde çarpışan Almanya’nın gücü tükenmişti ve iki koldan saldırıya geçen müttefikler tarafından mağlup edildiler.

Amerikalıların ilk işi ne kadar Alman bilim adamı varsa, başta Von Braun olmak üzere hepsini Amerika’ya götürmek oldu. Çünkü istihbarat bilgileri onlara füze teknolojisinin gelecekte çok büyük önem kazanacağını gösteriyordu.

2005 yılı içinde gazetelerde yer alan bir haberde İtalyan Benito Mussolini’nin silah uzmanı kişinin bir demeci çıkmıştı. Savaş sırasında Almanya’ya giden bu uzman Hitler’le görüşmüştü. Konu savaşın akıbeti ne olacaktı. Bir ara Hitler, İtalyan uzmanı gizli bir üsse götürüp, Alman Bilim adamlarının yaptıkları Uçandaire’yi göstermişti. Bu çok hızla uçan gemi ile müttefiklerin savaş uçaklarını vurmak çok kolay olacaktı. Böylece de savaşı kazanacaktı. Olay bize bilim kurgu gibi geliyor olsa da bunlar birçok kitapta yer aldı ve yayınlandı.

Türkiye’de ise Turgut Gürsan’ın yazdığı “Hitler Almanyasının Gizli Tarihi” (2006) ve “Yeraltındaki Gizli Dünyalar” (2005) adlı kitaplarda yer alan bilgilere göre, Nazileri iktidara taşıyan Thule örgütünün iki bayan medyumu, Aldebaran Yıldız Sistemi’nde yaşayan bir uygarlıktan bilgiler almışlardı. Bu bilgiler arasındaki en önemli olanı uçan daire olarak tanımladığımız uzay aracı yapımıyla ilgili olanlardı.

Hitler bu bilgileri dünya dışı varlıklar aracılığıyla aldıysa ki durum onu gösteriyor, Amerikalılar da Almanya’yı işgal ettiklerinde de bu uçandaireleri alıp ABD’ye götürdüler. Burada  şunu hatırlamakta fayda var; televizyonlarda yıllardır yayınlanan X-FİLES yani Gizli Dosyalar dizisinde, bu konular çok sık bir şekilde işlenmiştir. Bugün Amerikalıların ellerinde uzay gemisi var, ya Amerikan topraklarına düşen ve ele geçiren ya da savaştan kalma, fakat bir tek nokta var: bu gemileri çalıştıracak enerji sistemini hala çözmüş değiller.

https://i2.wp.com/aussieufo.com/wp-content/uploads/2011/07/1312032196-18.jpg
Naziler 1930’larda ırkçılık propagandaları yaparken köklerinin Aryan ırkına kadar dayandığını, bunun da Sümerliler’e dayandığını iddia etmişlerdi. Arkeolojik kazılardan elde edilen nesneler ve tabletlerin incelenmesiyle çözüme ulaşan Sümer dil yapısı, Sümerlilerin Altay Dağları’ndan Mezopotamya’ya göç eden bir Türk kavimi olduğu konusunu da gündeme getirmiştir. İlginç olanı ise dış uzaya olan merakları ve araştırmalarıdır. Sümer halkı, birdenbire modern kentler kurarak medeni bir toplum olmuşlardır. Tıpta, matematikte, astronomide çağının diğer uygarlıklarına göre oldukça ileri giden Sümerlilerin bir kraliyet yazıtındaki (Enuma Eliş = Yaratılış Destanı) şu sözler ilginçtir:

KRALİYET GÜCÜ BİZE GÖKLERDEN GELDİĞİ ZAMAN”

Bu ifade bu bilgilerin temelini oluşturan cümledir. Bir kabile normal şartlar altında aniden 150-200 bin yıllık bir sıçramayla bir uygarlık seviyesine  gelemez. Peki Amerikalıların Sümer Uygarlığına ilgi duymalarının nedeni nedir?

1- Almanya’yı mağlup ettikten sonra elde ettikleri bilgi, belge ve “araçlar” Sümer Uygarlığını kuran ve bu halkı eğiten dünya dışı varlıklara dayanmaktadır.

2- 1969 yılında California Üniversitesinde görev yapan bir profesör, uzun süren çalışmalarını yazdığı bir kitapta toplamıştı. Bu profesöre göre Sümerlilerin tek başlarına böyle bir medeniyete ulaşamadıklarını, ancak dış alemden, uzaydan gelen insanların yardımlarıyla ulaşabileceklerini iddia etmişti.

3- Peki Amerika neden Irak’ı işgal etti? Bu sorunun cevabı ise çok kolaydı. Amerikan askerleri Bağdat’a girer girmez doğruca Bağdat Kütüphanesine gittiler. 300-400 Iraklı ile birlikte kütüphanedeki 62 bin kitabı aldılar. O saatlerde tüm dünya Irak askerlerinin Amerikalılara karşı topraklarını savunmalarını bekliyordu. Irak çok kolay bir şekilde teslim oldu ve Saddam devrildi. Ama en önemli operasyon başarı ile gerçekleşti ve kitaplar toplandı.

4- İslam alimlerinin el yazması olan bu kitaplarda inanılmaz teknolojik bilgiler ile uzay gemileri yapmak, çalıştırmak üzere de bilgilerin bulunduğunu tahmin ediliyor. Sonuç İslam ülkeleri ellerindeki en değerli hazineyi böylece Amerikalılara kaptırmış oldular. Bu arada Bağdat’ın altında da dünya dışı varlıkların, hatta Marduk gezegeninden gelenlerin bıraktıkları izleri de araştırıyorlardı. Bu nedenler Amerika’nın neden Irak’ı işgal ettiğini açıkça gösteriyordu.

Bir ilginç gelişme de Irak Savaşı 2003’te başlamadan kısa bir süre önce Amerikan Başkanı Bush’un kongreye sunduğu bir bütçe teklifi idi. Bu projeye göre Amerikalı bilim adamları üç yıl boyunca dünya dışı varlıkların izlerini araştıracaklardı. Bush bunun için beş milyar doları kongreden istiyordu ve parayı da almıştı. Büyük maddi gider gerektiren bir savaşın hemen öncesinde böyle büyük miktarda bir paranın görünüşte savaşla ilgisi olmayan bir projeye yani dünya dışı varlıkların araştırılmasına aktarılması ve bu olayın “zamanlaması”  sizce de enteresan değilmi?

https://insanveevren.wordpress.com

Reklamlar
Kategoriler:Bilinmeyen, Tarih
 1. burak saykı
  25 Ağustos 2011, 17:13

  Deli saçması….

 2. 02 Eylül 2011, 22:24

  Kütüphane olayını duymuştun.

 3. 31 Aralık 2011, 10:46

  Meydanı boş buldunuz…sallayın…

 4. İdris
  30 Ocak 2012, 00:31

  https://insanveevren.wordpress.com/2011/06/19/amazonlardan-jonastala-yeraltindaki-almanya/
  Yukarıdaki sayfayı okudum ve tesadüfen buradaki konuya geçtim ve bazı ilginç bağlantılar kafamı karıştırdı..Buradaki bağlantılardan örnekler:..Akakor’daki 2000 Alman Askeri:..
  Alman askerleri ilk defa 12.422’de (1941’de) gelmeye başladı. Takip eden yıllarda yeni gruplar, sayıları 2000’i buluncaya kadar gelmeye devam etti. 12.426 yılında (Beyaz barbarların takvimine göre 1945’de) son Alman askeri de U. Mongulala’nın başkentine geldikten sonra anavatanları ile her türlü bağlantıları kesildi.12.426 yılında (1945’de) Almanya’nın yenilmesi ile birlikte, U. Mongulala imparatorluğunu yeniden kurma hayalleri de suya düşmüştü. Beyaz barbarlara aynı anda saldırma planından müttefik Almanya’nın yenilmesi üzerine vazgeçildi.

  MÖ 13.000 yılına dayanan ve günümüze kadar gelen uzaylılara dayanan bir ilişki var Almanya ile. ilgi çekici olarak düşünüyorum..

 5. 05 Şubat 2012, 17:07

  ona bakarsanız Turklerın Dunya dısından geldıgını Kanıtlayan belgeler var hatta Nasa İngiltere ve Ispanya gızlı servıslerı acıkladı Galaksıde Turkceye cok yakın bır dıl konusan uygarlık var sıstemın adını unuttum :S ve Gökturkler Kendılerıne Gökden gelen ınsanlar diyolardı Gokturklerın cevreındeki halk onları Gökten gelenler dıye tanımlıyordu hatta Beyaz Piramitlerin içerisinde gunumuz teknolojısının cok ustunde bır teknolojık tıp vs bulunmaktadır bunu çinliler soluyor..

 6. ariya
  10 Şubat 2012, 03:42

  benim anlamadigin turkler nerden ariya irkina girdi dilgurubunuz ayni deyil yazida oyle kendinizi heryere koyuyorsunuz cingenemisiniz

 7. Adolf Hitler
  17 Şubat 2012, 16:26

  eğerki dünyaya tekrar gelseydim adolf hitlerin bir askeri olmak ısterdım . Birincisi adam tarhi araştırdı ve dünyanın sonlarına doğru yahudilerin dunyaya hükmetceğini ögrendi ve onları katletmek ıstedi şaun günümüze bakın ingiltere bankası amerıkan bankaları ve bircok önemli şirketler yahudilerin ellerinde ve dünyanın %78 olarak nitelendiriyorlar. ikincisi adolf hitlerin döneminde hangi tıp DNYı geliştircek kadar ilerlemiştiki tarihi araştırmaları ve elegeçirdiği ülkelerin topraklarını ele gecirmekle kalmadı ve tüm bilimsel yanlarını birçok bilgileride ele geçirdi ve adolf hitler dünya dışı varlıklarla insanların iletişim kurabilcegini ögrendi ve deneyler başlatıldı insanların dnsıyla oynadılar bir kadının %100 ikiz bebek doğurmasını garantilestirdiler bu doktorun adı mengeneydi ve bircok insanın ölümsüz olabılmesı ıcın elınden gelenı yaptılar ve şöle söyleyım adolf hıtler halen devrimini yaşatıo olsaydı ve kendısıde yaşıo olsaydı şuanki yaşam cok farklı olurdu. kısaca söyleyim ve bitireyim Almanlar demiyorum adolf hitler ayrı bir beyin onun gibi bir düşünce gelmez Hitlerin dünya dışı varlıklarla temasa gectiği kanaatindeym ve bu konuyu prof. bir şekilde araştırdım tam tamına 4 yılımı verdim gece gündüz suan gerçeği bildigim için rahatım..

 8. miko
  14 Mart 2012, 15:56

  devasa byüklükteki bu evrende ki hala genişlemekte başka varlıkların olabileceğini düşünmek sapkınlık değildir sanırım. ama anlamadıgım neden bu yardımı hep uzaylılar getiriyor onlar bızım kankamız mı? ben dini metinlerle içli dışlı biriyim ve söylenenlerden cok basta Kuran olmak üzere yazılı olanları kabul etmeyı tercıh ederim. kutsal sandık …Hz. Süleyman ın yüzüğü ve yaşadığı mucizeler. boyutlar arası tranferler… melekler… mesela aklıma geldi Hz. Musa dağda iken Cebrail As. ayak izi olan toprağı alarak bir ineğin içine döktüklerini ve bunun ses çıkarmyaa başladığı ve daha bir çok sey. acıkcası ben bıze empoze edilen tarzda uzaylı anlayısını kabullenemıyorum ama var olma ıhtımllerınıde ınkar etmıyorum.

 9. uzayli aldatmacasi
  01 Haziran 2015, 12:16

  Yaa bu uzayli dedikleri cinler işte kafa karıştırmayın
  cinler başka gezegenlere gidip gelebilir bunun için bi kapı yeterli
  buyuculugun bir versiyonu da cinlerle yapilanidir
  kahinlerde bizim bildiğimiz cinci hocalar gibi insanlar
  ben x-files dizisinin bütün sezonlarini izledim
  orada tehlikeli olan düşünce uzaylıların dinleri çıkardığı
  halbuki uzayli dediğimiz cinler
  hatta şeytan da cinlerdendir Kur’an’da böyle söylüyor
  Halbuki bu dizide uzaylıların varlığını insanlara empoze ederek Semavi dinlerin onların uydurdugu birsey olduğunu söylemeye çalışıyorlar
  Düşünsenize ne kadar sapık ve tehlikeli bir inanç bu biz insanlar uzayda yaşayan uzaylıların bize göndermiş olduğu mesajları kitaplastirip din haline getirmişiz bildiğin şeytanın uydurdugu insanlara yutturdugu birsey bu zaten şeytan da cinlerdendir yani uzayli işte
  Eger imaniniz tehlikeye girmesin istiyorsanız herseyi sorgulayin herseyin mümkün olabileceğini unutmayın uzaylıların bile ama en sağlam kaynak tek vazgeçilmez olan ve bozulmamış olan Kur’an i Kerim dir.

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: