Başlangıç > Bilinmeyen, Tarih > 2. Dünya Savaşı’ndan Bazı Garip Olaylar

2. Dünya Savaşı’ndan Bazı Garip Olaylar

1943 yılı 2.Dünya Savaşı’nın en şiddetli yıllarıydı. Amerika Hitler’in elinden nerdeyse bütün bilginlerini kaçırmıştı. Hitler belki de en büyük hatasını yaptı elindeki bilginleri kaybederek. Tabi Yahudi oldukları için. Einstein, Freud, Philedelphia deneyinin beyni Jessup Morris…

Hatta Einstein’e Israil kurulduğunda ilk cumhurbaşkanlığı bile teklif edildi. Ama araştırmaları yüzünden reddetti. Savaş yılları bilim adamlarına inanılmaz olanaklar sağladı. Tabi ölüm üretmeleri için. Hitler’in emrindekiler o kadar üstünlerdi ki, insan kopyalamadan gen mühendisliğine, kuantumdan V2 roketlerine ve düşünce okumaya kadar her işle uğraşıyorlardı. Zaten 2.dünya savaşında Almanların yaptığı tank, top denizaltı o kadar çoktu ki; bütün maden rezervleri dibe vurdu. Alman ekonomisi bu savasın yarasını pek kolay saramadı.

Verner Von Braun V2 denen roketleri geliştirerek İngiltere’ye havlu attırmıştı. Hitler’in bilginleri Avrupa’nın ortasından adaları V2’lerle dövüyordu. Hitler’in Yahudi düşmanlığı tüm bilginlerin kaçmasına neden oldu. Yahudileri fırınlayan Hitler inanılmaz bir katliamın mimari oldu. Ama bilinmeyenler de var. Metrolara doldurulup suyla boğdurulan Hazar Türkleri ve öz Alman Halkı… Hitler bu katliamı bilerek, isteyerek yaptı. Çünkü bugünün bilimine havlu attıracak bir şeyler biliyordu sanki. Büyük kitle kıyımlar çok büyük doğa felaketlerine neden olur diyordu. İklimleri altüst eder. Bu doğa ile onun beslediği canlılar arasındaki inanılmaz bir bağ. Hitler bu kıyımlarla istediği hava değişikliğini yarattı. Ama o çok sıcak beklerken korkunç bir soğuk oluştu. Moskova önlerindeki Alman ordusu soğuğa yenildi. Komutanlar kışı bahane edip çekilmek istemişlerdi.

VonBraun

Hitler söyle cevap verdi:”Soğuk benim işim.” Büyük kitle kıyımlarının iklimi değiştirip aşırı sıcağa neden olacağını hesaplayan Hitler görülmemiş soğuğun mimari oldu. Ve Moskova önündeki Nazi ordusu askerleri tuvalet ihtiyaçlarını giderirken donarak öldüler. Bu yazdığım çok ilginç ama gerçekten çoğu asker bu şekilde ölmüş.

Bir de Japonlar’ın savaşa girmesi vardı. Japonya bu savaşta girdikten sonra taraf değiştirdi. Bu sırada aktarmadan geçemeyeceğim bir olay var:”Japonların Pearl Harbor’ı bombalamasından yıllar önce bir Amerikan ordu mensubu bu teoriyi ortaya atmıştı. Ona göre Pearl Limanı Japonlar tarafından bombalanabilirdi. Diplomatik ilişkilere zarar verdiği gerekçesi ile askeri mahkemeye verildi. Amerika çok sert tepki göstermişti bu askerine. Ama askerin söyledikleri yıllar sonra gerçekleşecekti.”

Japonlar’ın savaşa girmesinde Almanlar ve Ruslar’ın Hipnoz diplomasisi etkili oldu.
Daha ilginci Rus ve Almanlar savaşta parapsikolojik yetenekleri üst düzeyde insanları kullanıyordu. Bu adamlar hangi şehrin bombalanacağını önceden haber veriyor, o şehirler derhal boşaltılarak can kaybı önleniyordu. Bu sırada gizli deneyler raydan çıkmıştı. Kozirev Rusya’da insan ışınlama ve glikoz yakma deneyleriyle bilinenin sınırını zorluyordu. Hitler kurdurduğu laboratuarlarda ise kusursuz Alman ırkı için genlerle oynanıyordu. Fransa’yı çok kısa sürede dümdüz eden Hitler, Avrupa’yı rekor sürede işgal etti. Çünkü Hitler o güne kadar hiç kullanılmamış bir savaş taktiği kullanıyordu: Top yekûn saldırı ve savaş. Bütün birlikleri bütün kuvvetleri birlikte kullanması da ona hızlı işgaller sağlıyordu. Ve Rusya’ya yöneldi.

Hitler Tibet’e gözünü dikmişti. Tibet’i istiyordu. Tibet’teki gizli bilimleri arıyordu.(Bunlar hala esrarını koruyor) Zaten gamalı haçı eski Tibet alfabesinden aldı. Bunlar için Bu özel güçleri olan adamlar öyle bir telepatik savaşa girdiler ki, aklini yitirmeyen bir Kozirev kaldı. Avrupa’nın işgal edildiğini Ruslar’ın havlu attığını gören Amerika mecburen savaşa girdi. Ve Hitler hayatinin hatasını yaptı. Kurmayları hemen saldıralım demişlerdi. Ama Hitler onları dinlemeyip zaman kaybedince tüm savası kaybetti. O an Naziler top yekûn saldırıya geçseydi bugün…

Gelelim Philedelphia’ya. Bu deney ABD donanmasının radara görünmez kruvazör istemesiyle başlamış. Donanma finansa etmiş; Jessup Morris yönetmiş. Ama Jessup K. Morris’e deney hakkında tüm detayları anlatan C.Allan M. Bu adamın da kim olduğu onca şeyi nerden bildiği spekülatif. Tüm büyük projelerde onun geriden güdümü var. Hangi proje tıkansa hangi bilgin takılsa o devreye giriyor. Ya mektuplarıyla ya da bizzat. Yaklaşık 1 asırdır sağ. Ya da bu isim el değiştiriyor. İnternette ilgili linklerde hakkında daha fazla bilgi var. Her taşın altından çıkıyor bu esrarengiz adam. Haziran’ın sonuna doğru Philedelphia Limanında:
2 tane çok güçlü jeneratör yerleştiriliyor Philedelphia deneyindeki gemiye.

Projenin adı:Rainbow Project. Şalter açılarak çok güçlü ve mono blok (yekpare) bir manyetik alan yaratılıyor. Geminin etrafında yeşil bir sis oluşuyor. Gemi siluet oluyor. Sonra gözalıcı parlak bir ışıkla gemi gözden kayboluyor. Hayretle izleniyor deney. Mürettebat ise başına gelecekten habersiz seçilmiş deney için. Deney bittiğinde gemi görünür oluyor ama tayfalar bir garip. Geminin metaliyle
kaynaşmışlar (T 1000 gibi) Bir kısmi duvarların içinden geçiyor. Mideleri bulanıyor, başları dönüyor. Kimisi hepten delirmiş. Bazısı donup kalıyor, birisi dokununcaya kadar heykel gibi kalıyor. Kimisinin vücudunun yarısı görünmüyor.

Yazın yapılan bu deneyden sonra Ekim’de final deneyi yapılıyor. Sonuç daha inanılmaz. Gemi teleportasyon ve bilokasyon yapıyor. Türkçesi ışınlanıyor ve aynı anda birden fazla yerde görünüyor. 6 dk. İçinde dünyanın çeşitli limanları görünüp kaybolan bir gemi rapor ediyorlar. Bu kez tayfaların durumu daha feci. Mürettebat deneyden sonra kaderine terk ediliyor. Deneyeyse son
veriliyor. Deneyden kısa süre sonra dokümanlar ortadan kaldırılmaya başlanıyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın:

RAINBOW PROJESI ( PHILADELPHIA EXPERIMENT )

MIB görevde. Şu filmi çevrilen ünlü MIB. Carl Allien’den UFO motorlarını kapan Morris Uçan Dairelerin Esrarı adlı gayrimenkul ev sahibi kanun mevzuatı kitabini yazıyor 🙂 Şaka bir yana bu kitap onun sonu oluyor. MIB birçok tehlikeli gördüğü bilim adamına yaptığı gibi Morris’i de temizliyor. Gizli bilim adamı cinayetlerinde, teknolojik sırların ardından hep MIB çıkıyor. Yüksek teknoloji
insanlığın hizmetine sunulamaz. Nükleer teknoloji kişilere sunulacak oyuncak değildir. Time Machine öncüleri olan Ufo’lar dünyanın yazılı kaderini alt üst edebilir. Çünkü kurt delikleri buna izin veriyor. Aslında tek yapılan deney bu değildi. Ruslar da ayni dönemlerde bir denizaltı üzerinde benzer deneyler yapmıştı. Ama Eldridge kadar ününü yayamadı. Tesla’nın demir perdesi ardında
kaldı.

https://insanveevren.files.wordpress.com/2011/10/evren-ve-insan-gif24.gif?w=600

Reklamlar
Kategoriler:Bilinmeyen, Tarih
 1. salih
  05 Kasım 2011, 21:30

  Bu deneyin birde kitabı var romanımı hikayesimi herneise hatta bir çok kitabı olduğu biliniyor bunlardan birtanesini yıl 1982 de okumuştum ozmanlar 20 yaşımda falandım,tabii ne anladığımı bende bilmiyordum zira o zamanlar teknolojiyi anlamak bu günkü kadar kolay değildi zira teknoloji diye bir şeyde yoktu hatta türkiyenin yarıısında elektirik dahi yoktu,her ne ise bu gün bu tip yazıları okuyunca iyi bir bilim kurgu demekten kendimi alamıyorum yani yarısı görünen yarısı görünmeyen tayfalar kaybolan gemiyi tekrar ışınlamak bu gün dahi bir atomu bile ışınlayamadılar o gün koca gemiyi mesela yani gülmeyin beyler düşünün biraz ne yani 😀

 2. tayfun
  08 Ocak 2012, 20:22

  Siteyi hazırlayan / ların emeğine sağlık…izninizle bir sorum var, ikinci dünya savaşının sorumlusu ve en kötü karakteri Hitler yönetimindeki Nazi Almanyası’ydı..Pekiyi ABD neden Almanya’ya değil de Japonya’ya hem de iki tane atom bombası attı (ve savaş bitti)..? Bunu sadece atom bombasının keşif zamanlaması ile açıklamak çok mantıklı olur mu..?

 3. nothing
  28 Şubat 2012, 18:07

  bu deney maantıklı ve gerçektir bu deneyin aslı şöyle oldu eğer maddenin yok olabilmesini sağlarsan o hiçliğe yani başka bir boyuta karışır fakat maddeyi tam olarak yok edemezsen zaten tamamen yok edemezsin diğer boyutta yolculuk eder ve deforme olmuş bi şekilde geri döner jenaratörler daha güçlü olsaydı gemi ve mürettabat tam olarak gelmezdi öbür boyuta geçerlerdi daha sonra kıyamet sonrası boşlukta doğarlardı buda onların sonu olurdu diğer bi boyutta zaman kavramı bizimki gibi değildir onlar ışınlandıktan hemen sonra boşluğa düşüp ölürler ama eğer maddeyi tam yok edebilirsen buda tam olarak mümkün deil zaten ben bu ve benzeri olayları araştırdım özetle kaybolan belgelere not edilenler bu.

 4. Altan 36
  27 Mayıs 2013, 15:56

  Çok ilginç bir yazı.Geçenlerde filmini de seyretmiştim bu Philedelphia deneyi koskocaman gemiyi görünmez yapma çabaları ve ortaya çıkan trajik sonuçlar çok kötü olmuş.Her ne kadar yazılı dökümanları yok etselerde bu deneyin gerçekten yapıldığına dair yaygın bir inanç var.Sonuçta ateş olmayan yerden duman çıkmaz.Bu tür yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

 5. 07 Mart 2014, 12:36

  büyük kitle kıyımları büyük doğa felaketlerine neden ne anlama geliyo onu anlamadım insanları öldürmesi soğuk iklimi yarattı diyor ne alaka ?

 6. ugOO
  09 Haziran 2015, 18:02
 7. ugOO
  09 Haziran 2015, 18:03

  bırde nazılerın deneyını anlatan kıtabın ısmını bılen varsa ogrenebılırımıyım ?

 1. 01 Eylül 2014, 19:58
 2. 02 Eylül 2014, 00:21

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: